Logotipo siuvinėjimas


Logotipų siuvinėjimas yra viena iš populiariausių siuvinėjimo rūšių, nes leidžia įmonėms ir organizacijoms kurti individualius drabužių, kepuraičių, džemperių, rankšluosčių, pledu ir kitų tekstilės gaminių dizainus. Logotipo siuvinėjimas yra puikus būdas padidinti prekės ženklo žinomumą ir sukurti profesionalų, solydų, darnų verslo arba organizacijos įvaizdį. Siuvinėjimo paslaugos puikiai tinka apipavidalinti tekstilines verslo dovanas.

Dizainas

Kuriant logotipą siuvinėjimui atlikti, reikia atsižvelgti į keletą dizaino aspektų:

1. Paprastumas

Paprastas dizainas dažniausiai tinka logotipų siuvinėjimui, nes jį lengviau atkurti naudojant siūlus. Net siuvinėjant tokį mažą logotipą ar užrašą, bus išlaikytas jo detalumas.

2. Kontrastas

Didelio kontrasto spalvų naudojimas padeda užtikrinti, kad logotipas būtų gerai matomas ir įskaitomas ant įvairių fono spalvų ir tekstūrų.

3. Dydis

Renkantis logotipo dydį siuvinėjimui, reikai atsižvelgti į daikto, ant kurio jis bus siuvinėjamas, dydį. Per didelis arba per mažas logotipas gali neigiamai paveikti bendrą dizaino išvaizdą.

Tinkamų siūlų pasirinkimas

Norint kokybiško rezultato, svarbu pasirinkti tinkamus logotipo siuvinėjimo siūlus. Štai keletas veiksnių, į kuriuos mes atsižvelgiame renkantis siūlus:

1. Tipas

Siuvinėjimo siūlai gaminami iš įvairių medžiagų, įskaitant medvilnę, poliesterį ir viskozę. Kiekviena medžiaga turi savo privalumų ir trūkumų, todėl prieš pasirenkant, testuojame kiekvienos medžiagos savybes.

2. Storis

Soresni siūlai yra ir tvirtesni. O naudojant plonesnius siūlus rezultatas bus subtilesnis. Rinkdamiesi siūlų svorį, atsižvelgiame į audinio tipą, ant kurio siuvinėjame.

3. Spalva

Rekomenduojame rinktis siūlų spalvas, kurios atitinka arba papildo jūsų logotipo dizaino spalvas. Siuvinėjimo siūlai yra įvairių spalvų, todėl surasti atitikmenį nera sunku. Tam naudojame spalvų katalogus.

Kokybiško logotipo siuvinėjimo patarimai


Štai keletas etapų, kurie padeda mums užtikrinti kokybišką logotipo siuvinėjimą:

1. Daug kartų testuojame siuvinėjimo dizainą

Prieš siuvinėdami galutinę logotipo versija, išbandome jį ant savo audinio, kad įsitikintumėte, jog dizainas atrodo taip, kaip tikėtasi, o siūlų spalvos gerai dera.

2. Naudojame tik žinomų gamintojų vokiškus stabilizatoriųs

Kokibiško stabilizatoriaus naudojimas po audiniu padėda išlaikyti audinį įtemptą ir išvengti susitraukimo siuvinėjimo metu.

3. Nuolat prižiūrima įranga

Reguliari siuvinėjimo mašinų priežiūra padėda išvengti problemų, kurios gali turėti įtakos siuvinėjimo kokybei.

4. Pasitikėkite profesionalais

Kokybiškos siuvinėjimo paslaugos teikiamos tik su geru žinių ir patirties bagazu. Todėl, prieš užsakant paslaugą, rekomenduojame pasiteirauti dėl tiekėjo patirties. Kiek laiko teikia šią paslaugą ir ar galės pateikti siuvinėjimo pavizdį prieš pagrindinio darbo atlikimą.

DUK

Ar logotipą galite siuvinėti ant bet kokio tipo audinio?


Logotipą galima siuvinėti ant įvairių audinių, įskaitant medvilnę, poliesterį, džinsą ir net odą. Tačiau svarbu pasirinkti atitinkamą siūlą, adatą ir stabilizatorių konkrečiam audiniui, ant kurio siuvinėsite.

Kiek laiko užtrunka išsiuvinėti logotipą ant vieno daikto?

Laikas, kurio reikia logotipui išsiuvinėti ant vieno daikto, gali skirtis priklausomai nuo dizaino sudėtingumo ir siuvinėjimo mašinos greičio. Tačiau daugumą pavienių daiktų galime išsiuvinėti per 1-2 darbo dienas.

Ar logotipus galite išsiuvinėti keliomis spalvomis?

Taip, logotipus galime išsiuvinėti keliomis spalvomis. Maksimalus skirtingų spalvų kiekis yra 15.

Ar galite siuvinėti logotipą ant kepurių?

Taip, logotipus siuvinėjame ant kepuraičių, kepurių, skrybėlių, taip pat kitų daiktų, tokių kaip krepšiai, švarkai, marškiniai, džemperiai, darbo rūbai, rankšluosčiai, pledai ir daug kitų gaminių.

Kokį siūlą geriausia naudoti logotipo siuvinėjimui?

Geriausias logotipo siuvinėjimui tinkantis siūlas priklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant audinio, ant kurio siuvinėsime, tipą ir norimą galutinio gaminio išvaizdą. Poliesteris ir viskozė yra populiariausi tarp siuvinėjimo siūlų pasirinkimai, nes jie užtikrina gerą stiprumo, blizgesio ir spalvų atsparumo pusiausvyrą.

Ar galite išsiuvinėti autorių teisių saugomą logotipą?

Autorių teisių saugomo logotipo siuvinėjimas be autorių teisių savininko leidimo gali būti laikomas autorių teisių pažeidimu. Jei nesate tikri dėl konkretaus logotipo siuvinėjimo teisėtumo, geriausia pasikonsultuoti su teisininku arba kreiptis į autorių teisių savininką dėl leidimo.

Tai gi,
Logotipo siuvinėjimas yra galinga priemonė įmonėms ir organizacijoms, norinčioms skatinti prekės ženklo žinomumą ir sukurti profesionalią bei solydžią savo darbuotojų ar komandos išvaizdą. Atsižvelgdami į dizaino ir siūlų pasirinkimą bei vadovaudamiesi sėkmingo siuvinėjimo patirtimi, pagaminsime jums aukštos kokybės siuvinėtus logotipus ir užrašus, paliekančius ilgalaikį įspūdį. Tėgul siuvinėjimas ant drabužių bus jūsų skoningo pasirinkimo vizitine kortele. Siuvinėjimas ant rūbų pas mus galimas ir nuo 1 vnt.

Pridėta į palyginimą